O NAS

Twój Skinloop to pierwszy krok

do zdrowej skóry.

I drugi

do odzyskania pewności siebie.

NASZA MISJA

Wiemy, jak się czujesz, gdy kolejna kuracja nie przyniosła rezultatów, a trądzik powrócił ze zdwojoną siłą. Znamy tę niepewność, którą odczuwasz 

codziennie obserwując swoją skórę. 

Wiemy też, że jej stan może mieć istotny wpływ na Twoją samoocenę.

Wierzymy, że Twoja skóra nie powinna być źródłem kompleksów i zmartwień. Nie powinna utrudniać Ci życia.

Chcemy, aby zdrowa skóra mogła być Twoim wyborem.

Dlatego we współpracy z najlepszymi ekspertami w dziedzinie dermatologii i wykorzystując zaawansowane technologie opracowaliśmy dostępne dla każdego rozwiązania umożliwiające diagnostykę skóry i indywidualny dobór kompleksowych terapii i programów, aby skutecznie walczyć z trądzikiem i zapobiegać jego nawrotom.

NASZE WARTOŚCI

Dla skóry – mniej znaczy więcej.

Dlatego każdy z naszych produktów powstaje w oparciu o czyste, bezpieczne & minimalistyczne formuły. Sercem naszych formuł są składnikach, które mają bezpośredni korzystny wpływ na skórę lub takie które wspierają ich stabilność. Gdy to wskazane sięgamy po wyselekcjonowane składniki medyczne.

Nasze produkty są także wolne od wszelkich składników kosmetycznych, które mogą destabilizować naturalny płaszcz hydrolipidowy, uwrażliwiać i podrażniać skórę.

Certyfikowane składniki w klinicznych formułach.

Bezpieczeństwo i skuteczność naszych formuł to nasze zobowiązanie. Nasze programy kliniczne i pielęgnacyjne łączą w sobie właściwości składników dermatologicznych i naturalnych.

Stawiamy na składniki, które są łatwo absorbowane, przez co skóra może w pełni wykorzystać z ich dobroczynne właściwości.

Przykładamy szczególną uwagę do poziomu pH jak również efektywnej koncentracji składników aktywnych.


Wierzymy, że czyste i bezpieczne składniki syntetyczne są tak samo korzystne dla skóry jak wysokiej jakości certyfikowane składniki naturalne i organiczne. Wbrew pozorom “naturalne” nie zawsze znaczy bezpieczne i korzystne dla naszej skóry.

Wiele składników naturalnych może niekorzystnie wpływać na zdrowie powodując podrażnienia i alergie. Dzięki stosowaniu certyfikowanych składników mamy pewność co do ich czystości, jakości i bezpieczeństwa.

Pomagając tobie, pomagamy otoczeniu.

Naszym zobowiązaniem jest pomoc Tobie w zwalczeniu trądziku i odzyskaniu pewności siebie. Robiąc to, wierzymy, że każdy aspekt naszej działalności powinien być etyczny.

Dlatego nigdy nie będziemy testować naszych produktów na zwierzętach, nasze składniki chcemy pozyskujemy z poszanowaniem środowiska naturalnego a produkcja preparatów odbywa się z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii.

Sięgając po nasze preparaty pomagasz planecie, ponieważ nasze opakowania wykonane są z biodegradowalnego plastiku pochodzącego z recyclingu.